Офіційний постачальник на території України

NordicTrack
Офіційне представництво в Україні
замовити дзвінок
0
Кошик порожній

Орбітрек NordicTrack E5.4

NTEVEL77014
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Довжина кроку, см
46
Рівні навантаження
22
Кут нахилу рампи
0 - 20 °
Махове колесо, кг
14
Орбітрек NordicTrack E5.4

Бути здоровим у наш час це прагнення кожної людини. Адже здоров'я це і краса, і активність, і довголіття, і кар'єрні звершення. Однак ритм сучасного життя вимотує, залишає на заняття спортом зовсім мало часу. Ви впевнені, що використовуєте його з максимальною ефективністю?

Сьогодні все більше людей відмовляються від відвідувань спортивних залів на користь домашніх тренувань. Такий підхід дозволяє більш вільно розпоряджатися часом, тренуватися, коли зручно, не пропускати тренування через справи. Вибираючи ж тренажер для будинку, більшість зупиняється на орбітрек. Це функціональне спортивне обладнання, яке дозволяє тренувати різні групи м'язів, в тому числі і плечового пояса, має кілька програм для тренувань і рівнів навантажень. Крім того, такі тренажери компактні, їх легко вмістити в будь-якому приміщенні.
А регулярні заняття на орбітрек дозволять скинути зайву вагу, збільшити м'язову масу, поліпшити роботу серцево-судинної системи, знизити рівень стресу.

Модель NordicTrack E5.4 відмінне рішення для домашнього тренінгу. Цей орбитрек має невеликі габарити, його можна просто переміщати, завдяки наявності транспортувальних роликів. Але, незважаючи на компактні розміри, він функціональний в меню тренажера 24 програми тренувань, 22 рівня опору. Це дозволяє підібрати оптимальні параметри тренування, що відповідають вашому стилю і рівню підготовки.

Також орбитрек оснащений датчиками Dual-Grip CardioGrip, що дозволяють стежити за станом організму під час тренувань. Це відмінна можливість змусити себе тренуватися на межі можливостей, однак не перестаратися з навантаженнями.

Модель NordicTrack E5.4 підтримує додаток iFit. Це відмінна можливість правильно організувати тренування, використовуючи поради віртуального тренера. Також орбитрек має роз'єм для iPod, що дозволяє підібрати певну музичний супровід для занять. Це може бути добірка улюбленої музики, мотиваційні треки.

Орбитрек тренажер, який поєднує в собі характеристики велотренажера, бігової доріжки, степпера. Ще однією особливістю орбитрека є відсутність ударних навантажень під час занять, а тому знижується ризик травм, небезпеки для колінних і гомілковостопних суглобів.
Орбитрек фаворит серед тренажерів для домашнього тренінгу. Один і той же тренажер, в залежності від поставленої спортсменом мети, може використовуватися для боротьби із зайвою вагою, для нарощування м'язової маси. Для цього передбачені різні методики тренувань. Таким чином, ви не тільки досягнете бажаного результату, але і далі будете вдосконалювати свою форму.

NordicTrack E5.4 це простий і доступний спосіб змінити себе в кращу сторону. Він не займає багато місця, простий у використанні, продуманий до дрібниць, що забезпечує комфорт занять. Ви не будете відволікатися на дрібниці, зможете зосередитися на тренуванні і йти до наміченої мети.

  • LED-дисплей
    Щоб контролювати процес тренування і ваше самопочуття в орбітрек встановлений LED-дисплей, який демонструє вам всі основні показники.
  • Cенсорні датчики
    Сенсорні датчики, розміщені на рукоятках тренажера, регулюватимуть ритм вашого пульсу і контролювати його.
Характеристики
Продуктивність
Розкрити все
Кут нахилу рампи
0 - 20 °
Рівні навантаження
22
Махове колесо, кг
14
Довжина кроку, см
46
Максимальна вага користувача, кг
125
Система навантаження
електромагнемаєтна
Технології
Дисплей
5" LCD з підсвічуванням
Вбудовані датчики пульсу
так (на рукоятках)
Кардіодатчики
Dual-Grip EKG™
Підтримка ifit
сумісний, до комплекту не входить

вы когда-нибудь прогуливались по улицам барселоны? просто нажмите «старт». с подпиской ifit® вы получаете vip доступ к лучшим фитнес-технологиям.

благодаря поддержке google maps™ вы можете визуально переносить свои тренировки в любую точку мира, наслаждаясь прекрасными изображениями google street view на дисплее. выбирайте маршрут из нашей огромной коллекции или создавайте свой собственный, и ifit® синхронизирует его с вашим тренажером, обеспечив уникальную, интересную и полностью персонализированную тренировку.

библиотека ifit® насчитывает сотни автоматических тренировочных программ, которые разработаны сертифицированными персональными тренерами специально для вашего тренажера. а автоматический подсчет статистики позволит вам отслеживать свой тренировочный прогресс.

*необходим беспроводной ifit модуль, можно приобрести отдельно. при покупке беспроводного ifit модуля вы получаете 1 год бесплатной подписки на ifit.

Зручність
Компенсатори нерівностей підлоги
+
Тримач для пляшки
так

этот удобный держатель обеспечит вам легкий доступ к емкости с напитком, и вы сможете утолять жажду прямо во время тренировки.

Параметри
Вага тренажера, кг
57
Вага в упаковці, кг
62
Габарити (дхшхв), см
168 x 60 x 170
Габарити (дхшхв), см
168 x 60 x 170
Відгуки

Залиште перший відгук

Ваш відгук додано