Офіційний постачальник на території України

NordicTrack
Офіційне представництво в Україні
замовити дзвінок
0
Кошик порожній

Орбітрек NordicTrack E5.4

NTEVEL77014
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Довжина кроку, см
46
Рівні навантаження, шт
22
Кут нахилу рампи
0 - 20 °
Махове колесо, кг
14
Орбітрек NordicTrack E5.4

Бути здоровим у наш час це прагнення кожної людини. Адже здоров'я це і краса, і активність, і довголіття, і кар'єрні звершення. Однак ритм сучасного життя вимотує, залишає на заняття спортом зовсім мало часу. Ви впевнені, що використовуєте його з максимальною ефективністю?

Сьогодні все більше людей відмовляються від відвідувань спортивних залів на користь домашніх тренувань. Такий підхід дозволяє більш вільно розпоряджатися часом, тренуватися, коли зручно, не пропускати тренування через справи. Вибираючи ж тренажер для будинку, більшість зупиняється на орбітрек. Це функціональне спортивне обладнання, яке дозволяє тренувати різні групи м'язів, в тому числі і плечового пояса, має кілька програм для тренувань і рівнів навантажень. Крім того, такі тренажери компактні, їх легко вмістити в будь-якому приміщенні.
А регулярні заняття на орбітрек дозволять скинути зайву вагу, збільшити м'язову масу, поліпшити роботу серцево-судинної системи, знизити рівень стресу.

Модель NordicTrack E5.4 відмінне рішення для домашнього тренінгу. Цей орбитрек має невеликі габарити, його можна просто переміщати, завдяки наявності транспортувальних роликів. Але, незважаючи на компактні розміри, він функціональний в меню тренажера 24 програми тренувань, 22 рівня опору. Це дозволяє підібрати оптимальні параметри тренування, що відповідають вашому стилю і рівню підготовки.

Також орбитрек оснащений датчиками Dual-Grip CardioGrip, що дозволяють стежити за станом організму під час тренувань. Це відмінна можливість змусити себе тренуватися на межі можливостей, однак не перестаратися з навантаженнями.

Модель NordicTrack E5.4 підтримує додаток iFit. Це відмінна можливість правильно організувати тренування, використовуючи поради віртуального тренера. Також орбитрек має роз'єм для iPod, що дозволяє підібрати певну музичний супровід для занять. Це може бути добірка улюбленої музики, мотиваційні треки.

Орбитрек тренажер, який поєднує в собі характеристики велотренажера, бігової доріжки, степпера. Ще однією особливістю орбитрека є відсутність ударних навантажень під час занять, а тому знижується ризик травм, небезпеки для колінних і гомілковостопних суглобів.
Орбитрек фаворит серед тренажерів для домашнього тренінгу. Один і той же тренажер, в залежності від поставленої спортсменом мети, може використовуватися для боротьби із зайвою вагою, для нарощування м'язової маси. Для цього передбачені різні методики тренувань. Таким чином, ви не тільки досягнете бажаного результату, але і далі будете вдосконалювати свою форму.

NordicTrack E5.4 це простий і доступний спосіб змінити себе в кращу сторону. Він не займає багато місця, простий у використанні, продуманий до дрібниць, що забезпечує комфорт занять. Ви не будете відволікатися на дрібниці, зможете зосередитися на тренуванні і йти до наміченої мети.

  • LED-дисплей
    Щоб контролювати процес тренування і ваше самопочуття в орбітрек встановлений LED-дисплей, який демонструє вам всі основні показники.
  • Cенсорні датчики
    Сенсорні датчики, розміщені на рукоятках тренажера, регулюватимуть ритм вашого пульсу і контролювати його.
Характеристики
Производительность
Розкрити все
Кут нахилу рампи
0 - 20 °
Рівні навантаження, шт
22
Махове колесо, кг
14
Довжина кроку, см
46
Максимальна вага користувача, кг
125
Система навантаження
електромагнітна
Технологии
Дисплей
5" LCD з підсвічуванням
Вбудовані датчики пульсу
так (на рукоятках)
Кардіодатчики
Dual-Grip EKG™
Підтримка ifit
совместим (в комплект не входит)

ви коли-небудь ходили по вулицях барселони? просто натисніть «старт». з підпискою ifit® ви отримуєте vip доступ до кращих фітнес-технологій.

завдяки підтримці google maps™ ви можете візуально переносити свої тренування в будь-яку точку світу, насолоджуючись прекрасними зображеннями google street view на дисплеї. вибирайте маршрут з нашої величезної колекції або створюйте свій власний, і ifit® синхронізує його з вашим тренажером, забезпечивши унікальне, цікаве і повністю персоналізоване тренування.

бібліотека ifit® налічує сотні автоматичних тренувальних програм, які розроблені сертифікованими персональними тренерами спеціально для вашого тренажера. а автоматичний підрахунок статистики дозволить вам відстежувати свій тренувальний прогрес.

*заходьте до свого акаунту ifit через комп'ютер, планшет або смартфон. 1 рік підписки на ifit надається безкоштовно.

Удобство
Компенсатори нерівностей підлоги
+
Тримач для пляшки
+
Параметры
Вага тренажера, кг
57
Вага в упаковці, кг
62
Габарити (дхшхв), см
168 x 60 x 170
Габарити упаковки (д × ш × в), см
140 x 38 x 72
Відгуки

Залиште перший відгук

Ваш відгук додано