Офіційний постачальник на території України

NordicTrack
Офіційне представництво в Україні
замовити дзвінок
0
Кошик порожній

Про компанію

NordicTrack є світовим лідером в області виготовлення і розробки фітнес-обладнання для дому. Даний бренд також відноситься і входить в величезний концерн ICON Health & Fitness. Продукція NordicTrack відрізняється якістю, адже компанія займається впровадженням високоякісних інноваційних тренажерів на ринок вже більше 25-ти років.

Компанія як і раніше продовжує пропонувати і просувати нові рішення для вас, щоб ви могли поліпшити свої досягнення в фітнесі. Починаючи від класичного лижного тренажера і закінчуючи новітньої і сучасної біговою доріжкою, заснованої на iFit, NordicTrack не збавляє темпи. Лижний тренажер був надзвичайно популярний в 80-і роки. Він став буквально революцією в індустрії домашнього фітнесу. Цей тренажер дарував повне відчуття і весь спектр фізичного навантаження як при реальному катанні на лижах.

У 90-і роки компанія пішла далі і стала виробляти бігові доріжки, велотренажери, еліптичні прилади та багато іншого. Для того, щоб утримувати звання лідерів, компанія продовжувала керуватися тими ж принципами при створенні тренажерів, що і раніше: поєднання стилю, дизайну та інновацій.

NordicTrack регулярно інвестує в нові дослідження і розробки з метою розвивати і покращувати тренажери. Завдяки цьому кожен покупець отримує тренажер, заснований на передових технологіях. Інтерактивна фітнес-система iFit, що працює за допомогою GoogleMaps, сенсорні дисплеї з веб-браузерами, регульовані системи амортизації бігової доріжки і багато іншого є в тренажерах даного виробника. Компанія ставить перед собою мету допомогти вам досягти нових висот і дає при цьому всі необхідні для цього інструменти.

Поряд з елегантною естетикою інноваційні технології роблять NordicTrack кращим вибором для початку домашнього фітнес-режиму.

Компанія «Inter Atletika» є офіційним імпортером різних тренажерів концерну ICON Health & Fitness.