Офіційний постачальник на території України

NordicTrack
Офіційне представництво в Україні
замовити дзвінок
0
Кошик порожній

Орбітрек NordicTrack AudioStrider 500 Elliptical

NTIVEL74214
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Довжина кроку, см
46
Рівні навантаження, шт
20
Кут нахилу рампи
не регулируется
Махове колесо, кг
14
Орбітрек NordicTrack AudioStrider 500 Elliptical

NordicTrack Audio Strider 500 - ідеальне рішення для комфортної та різноманітної тренування всіх м'язів тіла & nbsp; в домашніх умовах. Орбитрек побудований на інноваційній безшумною технологією магнітного опору SMR. Широку інтенсивність і різноманітність забезпечать 20 рівнів навантаження кидаючи виклик кожному користувачеві і змушуючи його забути про звичні рутинних тренуваннях.Передня панель NordicTrack Audio Strider 500 обладнана LCD-дисплеєм, що відображає ключові дані та статистику тренувань. Є можливість змоделювати маршрут для вашої пробіжки. Завдяки продуманим елементам управління можна змінити програму тренування одним дотиком. Ви можете підключити Ваш iPod або будь-який інший MP-3 плеєр і вивести на вбудовані в тренажер динаміки улюблену музику, або підключити навушники, щоб не відволікати оточуючих.Але не тільки прослуховуванням музики виробник зможе мотивувати вас до потсоянно і якісному проходженню тренувань і зробити спалювання калорій не тільки корисним, а й цікавим заняттям. У орбитрек вбудована підтримка модуля iFit (модуль купується окремо) за допомогою якого ви отримаєте доступ до тисяч завантажуються інтерактивних тренувань. Також ви сможеет прямо під час тренування проектувати і запускати свої власні маршрути, в будь-якій точці світу за допомогою сервісу Google Maps.Особливості:


 • 20 цифрових рівнів навантаження


  Перемикайте рівні навантаження одним натисканням за допомогою унікальної технології OneTouch, або виберіть Вас рівень декількома тапамі по екрану.


 • 20 вбудованих тренувальних програм


  Виберіть одну з 10 програм, призначених для зниження ваги, або улчшіте свої фізичні показники за допомогою 10 загальних програм.


 • Довжина кроку 45 см


  Глибокий, плавний і широкий крок даного орбитрека в повній мірі задіє ваші м'язи ніг, дозволяючи в найкоротші терміни добитися результатів.


 • Транспортувальні ролики


  Після закінчення тренування ви зможете легко перемістити тренажер в зручне місце завдяки вбудованим транспортувальним роликам.


 • 5" екран


  Підсвічений, великий і легко читається. Показує всі важливі дані тренувань і покаже звіт після кожної з них, щоб наочно продемонструвати користь від вашої тренування.


 • Датчик пульсу і кардіо-дані


  Тримайте під контролем свій серцевий ритм і контролюйте інтенсивність тренування. Просто тримайте руки на ручках тренажера і інформація в реальному часі буде відображатися на екрані. Також є підтримка нагрудного дачіка Polar.


 • Вмонтовані динаміки


  Підключайте свій mp-3 плеєр до Орбітреки та слухайте улюблені треки з допомогою гучних і якісних вбудованих динаміків.

Характеристики
Производительность
Розкрити все
Кут нахилу рампи
не регулируется
Рівні навантаження, шт
20
Махове колесо, кг
14
Довжина кроку, см
46
Максимальна вага користувача, кг
125
Система навантаження
електромагнітна
Технологии
Дисплей
5" LED дисплей
Вбудовані датчики пульсу
так (на рукоятках)
Кардіодатчики
можливість підключення бездротового датчика
Комфорт
Педалі
підвищений край педалей
Параметры
Живлення
електромережу
Вага тренажера, кг
57
Габарити (дхшхв), см
168 х 60 х 170
Додатково
поддержка iFit, нагрудных датчиков Polar, встроенная Intermix Acoustics
Відгуки

Залиште перший відгук

Ваш відгук додано